سایت موزیک آوادیو

مصطفی راغب

سبک پاپ
بیوگرافی

مصطفی راغب (متولد اسفند 68 دریزد) است ودارای مدرک کارشناسی در رشته مدیریت و خواننده خوش صدای ایرانی است. از نوجوانی نزد استاد «علی اکبر عزیزی» شروع به فراگیری آواز نموده و در ادامه نزد استادان «مجید کیانی»، «حمیدرضا نوربخش» و همچنین «علی جهاندار» آموزش خود را ا ادامه داده است. طی این سال‌ها در کنسرت‌های رستم وسهراب، لیلی ومجنون ،موسی وشبان تولید کانون پرورش فکری و همنوازان راز، نوستالژیک، ندای آغاز و بهاریه به اجرای عمومی پرداخته‌است.

 در طول فعالیتش در جشنواره‌ها و رویداد‌های متفاوتی شرکت کرده‌ که خوشبختانه موفق به کسب رتبه اول آواز به همراه خواننده برترگروه‌نوازی در اولین جشنواره موسیقی جوان استان در سال‌93، برگزیده جشنواره موسیقی جوان کشور سال91 و کسب رتبه برتر درجشنواره بین‌المللی رضوی طی سال‌های 90 تا 93 و همچنین در جشنواره دانشجویی لرستان و جشنواره تئاتر منطقه قشم موفق به کسب رتبه اول شده است.

گروه ارکستر موج نو، چندی قبل «مصطفی راغب»  را به عنوان خواننده این ارکستر در دور دوم فعالیت‌های خود انتخاب کرد.
موج نو گروه ارکستری است به سرپرستی «علی قمصری» آهنگساز و نوازنده مطرح کشور که در دور اول فعالیت خود «محمد معتمدی» را به عنوان خواننده تجربه کرده است.

نکته‌ای مهم و باعث خرسندی است که تاکید جناب قمصری به خاص بودن جنس صدای راغب بود که نزدیک به صدای هیچ کدام از خوانندگان بزرگ نیست. او معتقد است یک خواننده نباید جنس صدای خوانندگان بزرگ را تقلید کند بلکه باید بتواند اصول وتکنیک خوانندگی را از بزرگان واساتید بیاموزد.