سایت موزیک آوادیو

ایوان بند

سبک پاپ
بیوگرافی

ایوان بند در اسفند ماه 1395 تشکیل شد و حالا زیر نظر شرکت آوای هنری می باشد، قطعه ی ماه منی این گروه در آذر 96 جز پر دانلودترین قطعه موسیقی در زمان خود شد. فواد غفاری آهنگساز و حسین شریفی خواننده گروه است.
اولین کنسرت

ایوان بند بعد از محرم صفر سال 97 برای اولین بار در سالن میلاد نمایشگاه تهران به روی صحنه می روند، از قطعات مشهور آن می توان به عالیجناب، عهد کردم، نگم برات، آروم جونم اشاره کرد.
بیوگرافی فؤاد غفاری

فواد غفاری متولد 8 مرداد 1365 در تهران، آهنگساز است. فارغ التحصیل لیسانس رشته صنایع غذایی می باشد، از 9 سالگی نوازندگی کیبورد را زیر نظر استاد ایوانی شروع کرد و اولین بار آهنگساز سریال دلنوازان با صدای لهراسبی بود.

بعنوان آهنگساز و تنظیم کننده همکاری هایی با علی عبدالمالکی، فریدون آسرایی، رضا صادقی، سینا شعبانخانی، میثم ابراهیم، و علی لهراسبی داشت.
موفقیت با سیروان خسروی

فواد غفاری در سال 1394 به همراه سیروان خسروی برنده جایزه بهترین آهنگساز پاپ جشن سالانه موسیقی شد و با میثم ابراهیمی در تیتراژ دردسرهای عظیم نیز همکاری داشت.

او آهنگسازی تیتراژ برنامه سه ستاره علیخانی نیز بود.
یوگرافی حسین شریفی

حسین شریفی متولد 28 اردیبهشت 1366 در رفسنجان، خواننده است.

خوانندگی را از 14 سالگی زیر نظر استاد مجتبی دل زنده شروع کرد و در اولین فعالیت خود اجرای تیتراژ ویژه برنامه شب عید سال 94 بنام انجا آینده بود را برعهده داشت.