سایت موزیک آوادیو

دلیل تأخیر در انتشار آلبوم جدید «محسن چاوشی» مشخص شد

جدیدترین آلبوم «محسن چاوشی» طبق گمانه‌زنی‌ها و خبرهای غیررسمی قرار بود در پنجم آذرماه منتشر شود. اما به تازگی تیم تهیه و تولید این پروژه در اطلاعیه‌ای جدید توضیحاتی را پیرامون تاخیر در انتشار آلبوم چاوشی اعلام کرده‌اند. آلبومی که همانند اثر قبلی این خواننده باز هم با حواشی گوناگونی همراه بود و ظاهراً قرار است با نام «بی نام» و به تهیه‌کنندگی «هادی حسینی» به بازار عرضه شود. در اطلاعیه تیم تهیه و تولید آلبوم بی نام آمده است:
«ای که گفتی مرو اندر پی خوبان زمانه
ما کجاییم در این بحر تفکر تو کجایی
 
تیم تهیه و تولید آلبوم «بی‌نام» با احترام به مخاطبین فهیم آثار محسن چاوشی و مردم عزیز ایران با توجه به ‌مسائل پیش‌آمده طی روزهای اخیر، تصمیم گرفت انتشار آلبوم را به زمان و احوال بهتری موکول کند. نیازی به تکرار و یادآوری نیست که محسن چاوشی برای طرفداران و مخاطبین خود همیشه عشق و احترام فراوان قائل بوده و به‌احترام و خواست شما قطعه‌ی «بحر تفکر» به آلبوم اضافه شده است.
 
اخبار و اطلاعات مربوط به آلبوم و زمان دقیق انتشار به زودی صرفاً از طریق مجاری رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.»
 
پیش از این از آلبوم جدید محسن چاوشی با نام «قمارباز» یاد می‌شد ولی برخی حاشیه‌ها در روند صدور مجوزهای این قطعه باعث شد تا چاوشی تصمیم به انتشار پروژه جدیدش با عنوان بی نام بگیرد. اتفاقی که تقریباً مشابه آن برای آلبوم ابراهیم هم رخ داد اما به هرحال آن مجموعه هم با تغییرات مختصری سال گذشته به بازار عرضه شد.