سایت موزیک آوادیو

سینا سرلک: صدای من در خدمت مردم سرزمینم بوده است

«سینا سرلک» برای اولین‌بار در تهران روی صحنه می‌رود. این خواننده قرار است روز چهاردهم آذرماه و به میزبانی سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با دوستدارانش در پایتخت دیدار داشته باشد. اجرای سینا سرلک در تهران و سایر شهرهای ایران به همت موسسه فرهنگی هنری «هفت باغ» برگزار خواهد شد. فروش بلیت‌های کنسرت سرلک در تهران هم به زودی از طریق سایت «ایران کنسرت» آغاز می‌شود. این خواننده در بخش‌هایی از تیزر کنسرت خود هم به اولین حضورش روی صحنه اشاره می‌کند و می‌گوید:«سی سال شد که به عشق مردم سرزمینم می‌خوانم و زندگی می‌کنم. مسیر سخت و طاقت‌فرسایی بود اما من هنوز این مسیر را ادامه می‌دهم. در تمام این سال‌ها بزرگترین افتخارم این است که صدای من در خدمت مردم سرزمینم بوده است. بعد از ده سال وقتش رسیده است که یک شب خاطره‌انگیز را با شما عزیزان رقم بزنیم.»

سینا سرلک از جمله خوانندگانی است که فعالیت حرفه‌ای خود را تا سال‌ها در حوزه موسیقی اصیل ایرانی پیگیری می‌کرد. او در این مدت با آهنگسازان مختلف همکاری داشت و چندین آلبوم را به بازار موسیقی عرضه کرد. اما طی سال‌های اخیر او سراغ تجربه فضاهای دیگری هم در تولیدات خود رفت و همین موضوع باعث شد تا با چهره‌های مختلفی نظیر علیرضا افکاری، پدرام کشتکار، مهرزاد امیرخانی، سعید زمانی و سعید رضایی و... همکاری داشته باشد. مسیر پرفراز و نشیب و پرتغییر سینا سرلک در عرصه موسیقی نهایتاً به برگزاری تور کنسرت‌هایش در نیمه اول سال 98 منجر شد و شنیده‌ می‌شود که پس از کنسرت تهران او در سایر شهرهای ایران هم روی صحنه خواهد رفت.
 
سرلک طی سال‌های اخیر چند تک‌آهنگ هم برای فیلم و سریال‌های پرمخاطبی تولید کرده است. شهرزاد، زیر سقف دودی، حوالی پائیز و پیلوت از جمله فیلم و سریال‌هایی است که سینا سرلک قطعاتی برای آنها تولید کرده بود.