سایت موزیک آوادیو

امیرعباس گلاب: در طول این دو سال، بسیاری از آرزوهای ریز و درشتم محقق شد

«امیرعباس گلاب» در قالب پستی در صفحه شخصی خود خبر از اتمام همکاری دو ساله با موسسه «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» داد. این خواننده که ورودش به عرصه رسمی موسیقی و همچنین برگزاری اولین کنسرتش با شرکت اکسیر نوین بود درباره پایان این همکاری نوشت:«قرارداد همکاری من با شرکت اکسیر نوین به پایان رسید. قراردادی که سطر به سطرش متعهدانه پیش رفت و آغاز، امتداد و پایان درخشانی داشت. ممنونم از مدیریت و عوامل اجرایی این شرکت که در همکاری با من، همیشه همراه و پشتیبانم بودند. پیگیری‌ها، دلسوزی‌ها و تلاش‌های رضا خانزاده عزیز باعث شد بخش مهمی از اتفاقات مثبت زندگی حرفه‌ای من رقم بخورد. از جمله آغاز فعالیت‌های رسمی‌ام.»
 
او در ادامه نوشت:«خدا را شکر که آقا رضا در بزنگاه‌های مهم مثل کوه پشتم بود. گذشته‌های خوبم با شرکت اکسیر نوین را هرگز فراموش نخواهم کرد. در طول این دو سال، بسیاری از آرزوهای ریز و درشتم محقق شد. امیدوارم در همکاری با موسسه آوای صلح بتوانم به تجربه‌های موثرتری برسم. آوای صلح را به زودی اعلام خواهم کرد.»
 
به این ترتیب امیرعباس گلاب خبر از آغاز همکاری با موسسه فرهنگی هنری «آوای صلح» به مدیریت دکتر «مهیار ضمیری» داد. مجموعه‌ای ظاهراً از این به بعد مدیریت امور مرتبط با این خواننده را بر عهده دارد. اما گلاب در حالی خبر از پایان همکاری با موسسه اکسیر نوین داد که اولین اجراهای رسمی او مرداد 96 و طی سه شب در تهران روی صحنه رفت. او در ادامه موفق شد چندین اجرا در تهران و سایر شهرهای ایران داشته باشد. همچنین اولین آلبوم رسمی او به نام «قله» هم تابستان امسال منتشر شد.