سایت موزیک آوادیو

مدیریِ پسر در حضور پدر از آلبومش رونمایی کرد

فرهاد مدیری که با نام هنری «فرواگ» فعالیت می‌کند، روز گذشته از اولین آلبومش با نام «نام من عشق است» در حضور پدرش «مهران مدیری»، در گالری «باروک» رونمایی کرد.
 
مدیری پیش از این قطعات «نام من عشق است...»، «خاطره» و «گل لاله لاله» را به‌شکل تک‌آهنگ از این مجموعه 9 قطعه‌ای منتشر کرده بود.
 
فرواگ در این مراسم دو قطعه با همراهی نوازندگانی چون حمزه یگانه و دارا دارایی اجرا کرد. همچنین کلیپ «گل لاله لاله» از این هنرمند پخش شد و موشن‌گرافی که از تمام قطعات آلبوم درست شده بود، از دیگر ویژگی‌های این مراسم محسوب می‌شد.
 
«نام من عشق است» در سبک‌های مختلفی تولید شده که چهار قطعه از ملود‌ی‌های فولكلور خراسانى و دو قطعه از آثار ابراهيم منصفى تأثير گرفته‌اند. ملودى سه آهنگ ديگر نيز توسط امیر دارابی، اسماعیل ستارزاده و فرواگ آهنگسازى شده‌اند. در مراسم همچنین مستندی از سفر فرواگ به خراسان و دیدار با اساتید موسیقی نواحی پخش شد.
 
تنظیم اکثر قطعات را آرین کشیشی، امیر دارابی و فرواگ مشترکاً انجام داده‌اند که چون چند سالی است ایران را ترک کرده‌اند، ویدیئویی از صحبت‌های آن‌ها در سالن پخش شد. در اين آلبوم از سروده‌های شاعران کهن و معاصر مثل حسین منزوی، ابراهیم منصفی، احمد جامی، حافظ و باباطاهر عریان بهره گرفته شده است. از نوازندگان هم مى‌توان به میثم مروستی، آتنا اشتیاقی، ميلاد و مهرداد عالمى، شایان فتحی، امیر دارابی، آرین کشیشی و ایوب سعیدی اشاره کرد.
 
مدیریت اجرایی پروژه به عهده علی اوجی و فرواگ بوده و او خود تهیه‌کننده اولین اثرش بوده است. ادیت و میکس آلبوم را حامی حقیقی و فرواگ انجام داده‌اند و مسترینگ هم برعهده Alan Silverman بوده است.
 
مهران مدیری، فریدون شهبازیان، گوهر خیراندیش، بهرام رادان، امید زندگانی، الیکا عبدالرزاق، سیاوش امامی، مهرداد صدیقیان، مازیار خواجیان و محمد بحرانی از جمله هنرمندان در این مراسم بودند.