سایت موزیک آوادیو

عاشقانه‌های ریتمیک امیرعباس گلاب با صدای بارون اجرا شد

«امیرعباس گلاب» برای اولین‌بار اجرا در فصل پاییز را تجربه کرد. این خواننده شامگاه 28 آذر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی و به همت شرکت اکسیر نوین به مدیریت محمدرضا خانزاده روی صحنه رفت. او در این برنامه هم با تک‌قطعاتش از مخاطبانش میزبانی کرد اما این‌بار با یک آهنگ شاد دیگر کنسرتش را برگزار کرد. اولین قطعه این برنامه «فقط برو» بود. اثری خاطره‌انگیز برای طرفداران امیرعباس گلاب چون این اولین آهنگی بود که او منتشر کرد. تو از کجا پیدات شد، لعنت، بانو جان و سادس سایر قطعاتی بودند که در ادامه اجرا شد. تا اینکه بالاخره انرژی سالن با اجرای قطعه «گونه» بالا رفت. اما یکی دیگر از کارهای عاشقانه و جدید این کنسرت هم قطعه «صدای بارون» بود که چندی پیش منتشر شد.
 
جدیدترین تک‌آهنگ امیرعباس گلاب که دومین اثر ریتمیک و شاد این خواننده محسوب می‌شود و توانست مورد توجه دوستدارانش قرار بگیرد. در ادامه برنامه او با همراهی نوازندگی قانون «مژگان حسینی» قطعه بخشش را خواند و سپس سراغ قطعه «سادس» رفت. این اثر با همراهی ساز قانون و تنظیمی کاملاً متفاوت نسبت به نسخه اصلی اجرا شد. برای حسن ختام برنامه هم قطعات صدای بارون و گونه دوباره اجراشدند.
 
آرین قیطاسی (ساکسوفون)، عرفان پاشا (ویولن)، علی آقایی (گیتار بیس) ، فرزاد رضایی (گیتار الکتریک)، امیرعلی رحمانی (دیجیریدو)، سهراب رمضان زاده (درامز)، عرفان قوی قلب (پرکاشن)، پیمان جوینده پور (پیانو)، سعید شمس (کیبورد) و بهرنگ معتمدی (ویولن‌سل) اعضای ارکستر امیرعباس گلاب در این برنامه بودند و تنظیم‌کننده قطعات، امیر محمودی و مهیار رضوان هم رهبر ارکستر بود.