سایت موزیک آوادیو

حضور غافلگیرکننده «محمد علیزاده» در کنسرت رحیم شهریاری

 کنسرت رحیم شهریاری که آخرین اجرای زنده این خواننده در سال جاری در پایتخت بود، در آخرین روز از هقته گذشته با یک سوپرایز ویژه روی صحنه رفت.

 رحیم شهریاری در اواسط کنسرتش در برج میلاد رو به حضار گفت: «در تمام این بیست سالی که روی صحنه ها یوده ام هرگز فارسی نخوانده ام ولی امشب به احترام حضور یک خواننده پرطرفدار و البته اصالتا آذربایجانی میخواهم برایتان بخوانم: «جز تو، کی میتونه عزیز من باشه...»

اجرای محبوب ترین قطعه «محمد علیزاده» و معرفی این خواننده به حضار که با همراهی پدر و مادرش در ردیف vip برج میلاد نظاره گر کنسرت رحیم شهریاری بود، با غافلگیری حضار همراه شد و این خواننده و نوع معرفی خاصش از سوی رحیم شهریاری به شدت مورد توجه قرار گرفت. علیزاده پس از تعظیم به مردم و پدر و مادرش به ابراز احساسات حضار پاسخ داد و تا انتهای برنامه نیز همصدا با شهریاری قطعات آذری را همخوانی می کرد.

اجرای قطعات آلبوم جدید شهریاری«آذربایجان» از دیگر بخش های اجرای دو ساعت و نیمه شهریاری در برج میلاد بود.

شهریاری در بخشی از صحبت های خود نیز گفت: «برج میلاد در همه سالهای اخیر تاثیری شگفت انگیز در روند موسیقی در کشور داشته و مدیریت این مجموعه جناب آقای درویش پور به شدت در این نوع نگاه تاثیر گذار بودند. دیروز این مدبر از مجموعه برج رفتند و مدیرجدید جایگزین ایشان شد که امیدوارم در ادامه روند موثر قبلی بتوانند مسیری مناسب را برای موسیقی ادامه دهند.»

اجرا با پیانو و قارمان از دیگر بخش های جذاب این برنامه بودند.

آخرین کنسرت زمستانه رحیم شهریاری با همراهی گروه آراز به همت موسسه «کامیاب بهاران» و به تهیه کنندگی علی حق شناس در برج میلاد روی صحنه رفت.