سایت موزیک آوادیو

همکاری دوباره ماکان اشگواری و امیر صارمی

ماکان اشگواری و امیر صارمی در همکاری دوباره با یکدیگر، روز پنجشنبه 9 اسفند در قالب یک کنسرت از آلبوم جدیدشان با نام «بعد برو» رونمایی می‌کنند.
 
دو سال پیش بود که ماکان اشگواری و امیر صارمی در همکاری مشترکشان آلبوم «دور» را منتشر کردند و حالا برای دومین بار نتیجه همکاریشان را در آلبوم «بعد برو» به گوش علاقه‌ مندانشان خواهند رساند.
 
این دو هنرمند برخلاف آلبوم پیشین در آن که با سهیل پیغمبری، سردار سرمست و کریستف رضاعی همکاری کرده بودند، در یک فضای کاملاً آکوستیک تنها از ساز گیتار استفاده کرده‌اند که توسط امیر صارمی نواخته شده و در کنار آواز ماکان اشگواری قرار گرفته است و در واقع بر اساس الگوی خنیاکری‌های قدیم است.

اشعاری از ابراهیم منصفی، ملک‌الشعرای بهار، حافظ و بابا طاهر در کنار اشعاری از خود ماکان اشگواری در این آلبوم خوانده شده و ضبط آنسامبل و میکس و مسترینگ آن توسط کاوه عابدین در استودیو صبا انجام شده است.
 
آنها در کنسرت پیش‌رو قطعات آلبوم «بعد برو» را در 9 قطعه اجرا و به این طریق از آلبوم جدیدشان رونمایی می‌کنند که توسط نشر و پخش جوان منتشر خواهد شد. آخرین اثری که از ماکان اشگواری به گوش‌ها رسیده، آلبوم «برای کامیون‌ها» است که اسفند سال گذشته در فضای موسیقی تجربی و الکترونیک منتشر شد.
 
کنسرت ماکان اشگواری و امیر صارمی روز پنجشنبه 9 اسفند ساعت 20:30 در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود که می‌توانید بلیت‌های آن را از سایت «تیوال» تهیه کنید.