سایت موزیک آوادیو

کنسرت «شبی با کُر صَمات» به رهبری آزاده عظیمی برگزار می‌شود

برگزیده جشنواره موسیقی فجر در تهران روی صحنه می‌رود.

 کنسرت «شبی با کُر صَمات» به رهبری آزاده عظیمی در تاریخ 30 مرداد در تالار رودکی در حالی به اجرای برنامه می‌پردازد که رپرتوار کُر صَمات شامل قطعاتی از موسیقی ملل مختلف با آوازهای شش، هشت و گاها ده صدایی با تنظیم و کُر گرافی آزاده عظیمی خواهد بود.

«کُر صَمات» در تابستان هجده سال پیش با هدف ترویج و بالا بردن فرهنگ شنیداری جامعه، همچنین خلق عشق و لذت از اجرای موسیقی با به اشتراک گذاشتن آن با مخاطبین خود به همت آزاده عظیمی رهبر و سرپرست صمات متولد شد و همواره با وجود موانع و سختی‌های زیاد در طی این سالها سعی داشته با بالا بردن دانش موسیقایی و تلاش بی وقفه، خود را به عنوان یک گروه پیشرو و خلاق با سبک های مختلف موسیقی اثبات کند.

در این راه دستاوردهایی همچون برگزاری کنسرت های مختلف با حضور هنرمندان مطرح آلمانی و همچنین شرکت در جشنواره آسیا پاسیفیک، هفته فرهنگ ایران - آلمان- فرانسه ، شرکت در جشنواره بین المللی موسیقی فجر و همچنین برگزاری کنسرت در تالار فیلارمونی برلین و کاخ راینزبرگ با دعوت رسمی کشور آلمان داشته است.

کنسرت پیش رو صمات در تالار رودکی تهران با خاطره کسب مقام نخست و دوم در دو دوره شرکت در بیست و هفتمین و بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر همراه است.

بلیت فروشی این کنسرت در سایت «تیوال» آغاز شده است.